O blogu

Od wielu lat inwestuję swoje oszczędności na giełdzie. W tym czasie popełniłem sporo błędów i wiele się nauczyłem. Na tym blogu będę dokumentował swoją podróż do 1 miliona złotych.

Zachęcam do śledzenia mojego bloga. Przekonaj się sam czy mi się to uda!

Uwaga!!!
Nie zachęcam do naśladowania tego co robię, ani sugerowania się w jakikolwiek sposób treściami zamieszczonymi na tym blogu. Jeśli to robisz to jedynie na własną odpowiedzialność.

Treści zamieszczone na blogu są wyrazem osobistych poglądów ich autorów i są publikowane w celach informacyjno-edukacyjnych. Niniejszy blog ani w całości ani w części nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

4 komentarze:

 1. Witam!
  Interesujący blog. Kim się kierujesz dobierając spółki do portfela?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarys mojego podejścia opisałem we wpisie "Jak bezpiecznie inwestować na giełdzie". Unikam sugerowania się czy wręcz kopiowania tego co robią inni inwestorzy. Z drugiej strony nie robię nic odkrywczego. To co robię jest dość popularne w Stanach Zjednoczonych, w ten sposób przyszli emeryci budują sobie swoje fundusze emerytalne.

   Usuń
 2. Witam, też bym chciał zacząć inwestować na giełdzie i zadać kilka pytań. Jest możliwość telefonicznie lub mejlowo? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń